ASKF ZİYARET TURLARINDA


Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF), ziyaret turlarına devam ediyor.

Başkan Yaşar Zımba, Uğur Kobaş ve beraberindeki heyet ile birlikte ilimize yeni atanan İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi ziyaret ederek değerlendirme yaptılar

Geçtiğimiz günlerde İlimize atanan, Karate branşında siyah kuşak sahibi ve Milli Hakem olan İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret eden Yaşar Zımba ve Uğur Kobaş Kaya ile fikir alış verişinde bulundu ve kendisine hoş geldin dedi. İl Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleşen ziyarette SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Avrupa, Dünya Karate Federasyonları Hakem Kurul Üyesi Uğur Kobaş, Genel Sekreter Neşet Çakır, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Karate Milli Takımlar Menajeri Hikmet Şaha, SASKF yönetim kurulu üyeleri Recep Odabaş, İsmail Ergül, Turan Adem, Ahmet Orhan, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Mahmut Güzel, Erenler Futbol Tesisleri Amiri Özcan Çelikten, Karate İl Organizasyon Kurulu adına Nuri Adatepe katıldı. Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda yeni atanan il müdürüne başarı dilekleri iletildi. Ziyaretlerine devam eden heyet İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi de ziyaret etti. Pervin töre ile gençlerin spor aktivitelerine katılmalarıyla alakalı da görüş alan Zımba, Pervin Töre’ye başarı dileklerini ileterek çiçek verdi.

13 Ekim 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara