‘CHP'DE DELEGE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR’


CHP İl Başkanı Taşkent, Sapanca hariç tüm ilçelerde mahalle delege seçimlerinin bittiğini ve delege seçilenleri ziyaret ettiğini belirterek, “Kendilerine önümüzdeki süreçte her türlü üyeden daha çok yük bineceğini söylüyorum” dedi.

KURULTAY YAPILACAK
Mahalle delege seçimlerinin, bu haftasonu Sapanca ile sona ereceğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ayça Taşkent, “Önümüzdeki Kasım ayının sonunda ve Aralık ayında ilçe kongrelerimizi yapacağız, onun bitiminde ise Parti Meclisimizin alacağı karar ile Kurultay yapılacak” ifadelerini kullandı.

DELEGELERE ZİYARET
Mahalle delegesi seçilen partilileri ziyaret ettiğini söyleyen Başkan Taşkent, “Mahalle mahalle delege seçilen arkadaşlarımızı ziyaret ederek başarılar diliyorum. Kendilerine önümüzdeki süreçte her türlü üyeden daha çok yük bineceğini ve çok çalışmaları gerektiğini söylüyorum” dedi. 

12 Ekim 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Ayça TAŞKENT

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara