HAYVAN BARINAĞINI GEZDİLER


Sakarya ERA İlkokul ve Anasınıfı öğrencileri, Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında, Adapazarı Belediyesi Hayvan Barınağına geziye gittiler.

Hayvan sevgisini aşılamak ve barınaktaki hayvanların ihtiyaçları konusunda farkındalık yaratmak adına düzenlenen gezide öğrenciler  oldukça keyifli anlar yaşadılar. Öğrenciler barınakta görevli veterinerlerden, barınakta yaralı köpeklerin tedavilerinin yapıldığını, tüm köpeklere aşı, kısırlaştırma ve parazit tedavilerinin uygulandığını da öğrendiler. Ayrıca barınaklarda işinde son derece profesyonel olan veterinerlerin çalıştığını gördüler. Bu veterinerler ve hayvan bakıcıları hayvanlara en iyi koşulların sağlanması için ellerinden geleni yapmakta olup veteriner hekimler aracılığı ile sürekli kontrol edilmekte olan hayvanlar için gerekli olan tüm koşulların sağlanıyor olmasından ve bu bakımlar sayesinde hayvanların sağlıklarına kavuşurken hiçbir şekilde kötü muameleye maruz kalmadıklarını öğrenmek de öğrencileri oldukça mutlu etti.
Öğrenciler aldıkları önemli bilgilerin yanında minik dostlarını sevme ve hediye getirdikleri mamaları onlara verme fırsatı da buldular.

10 Ekim 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara