SAADET PAMUKOVA’DA 5. KEMAL TAŞ DÖNEMİ


Saadet Partisi Pamukova İlçe Teşkilatı 5. Olağan Kongresi, Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejder’in katılımıyla yapıldı. Mevcut Başkan Kemal Taş, 5. Kez başkanlığa seçildi.

Saadet Partisi Pamukova İlçe Teşkilatının Halk Eğitim Merkezinde yapılan 5. Olağan Kongresi’nde delegelerin tamamının oyunu alan Kemal Taş, tekrar Saadet Partisi Pamukova İlçe Başkanlığı’na seçilirken, ilçe başkanlığında 5’inci dönemine girdi.
Divan teşekkülü ve İstiklal Marşı’nın ardından Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş, Mili Görüş davasına ölünceye kadar cihat şuuru ile çalışacaklarını ifade ederek “Milli Görüşün görev istenmez verilir düsturu gereği, görev bizlere verildi. Bizler de bu kutsal görevi teşkilatımız ile beraber en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi.
Daha sonra yapılan oylamada delegelerin tamamının oyunu alan Kemal Taş 5’inci defa Sadet Partisi Pamukova İlçe Başkanı seçildi.
Pamukova Halk Eğitim merkezinde gerçekleşen kongreye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejder, İl Başkanı Eyüp Yıldırım, Pamukova eski Belediye Başkanı Ferudun Turan, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Orhan Sever, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ahmet Bilaloğlu, sivil toplum örgütü temsilcileri, çok sayıda mahalle muhtarı, partileri ve vatandaşlar katıldı.

8 Ekim 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

Kemal TAŞ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara