KİCK BOKS'TA TERFİ ZAMANI


Şen Samuray Spor Kulübü Sporcuları, kuşak terfi imtihanı sonrasında belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'den aldı

Şen Samuray Spor Kulübü antrenman salonunda gerçekleşen Kuşak terfi imtihanında  55 Genç sporcu heyecanla hünerlerini,  başarı ile sergiledi. Gençlerin bu heyecanında; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, AK Parti Erenler İlçe Teşkilat Başkanı Resul Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Şube  Müdürü Murat Acar, İş Adamı Mustafa Balcı ve sporcu velileri hazır bulundu.Genç sporcular belgelerini almadan önce hünerlerini sergilerken gösterdikleri heyecanı katılımcılar alkışlarla destekledi.
Şen Samuray Spor Kulübü'nün gelecek vaad eden Kick Bokscuları, Kuşak terfi imtihanı sonrasında veliler elleri ile hazırladıkları ikramları hep birlikte afiyetle yediler. 
"BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN"
Kulüblerin çalışmalarını önemsediklerini ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, “Toplumun birlik ve  beraberliğinin devamı için sporun önemi oldukça büyüktür. Siz velilerin göstermiş olduğu öz verilerinizden dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Çelikel, Şen Samuray Spor Kulübü sporcularını başarılarından dolayı kutlayarak, Kick Boks antrenörümüz İbrahim şen'i tebrik ediyorum.” dedi.

8 Ekim 2017 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara