TÜMSİAD'TAN BAŞKAN AK'A ZİYARET


TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı'na yeniden seçilen Mustafa Ak'ı ziyaret ederek ''Hayırlı Olsun'' dileğinde bulundu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya şube başkanı ve yönetimini makamında ağırlayan AK Parti Adapazarı ilçe başkanı Mustafa Ak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Başkan Ölmez, AK Parti İlçe başkanlığına yaptığı ziyarette iş dünyası olarak şehrin ve ülkenin kalkınmasına katkı sağlayacak her proje ve çalışmamaya destek vermeyi bir görev kabul ettiklerini belirterek, ülke gündeminin yoğun olduğu bu günümüzde birlik ve beraberliğe her zamandakinden daha fazla ihtiyaç olduğunu söyledi. Güçlü bir Türkiye için siyasi ve ekonomik istikrarın devam etmesi gerektiğine de değinen Başkan Ölmez, “Bu vatan ve bu devlet bizim. Gidecek başka yerimiz yok. Bu nedenle vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmalıyız ve bu şuurda yeni nesiller yetiştirmeliyiz.” dedi.
AK Parti Adapazarı ilçe Başkanı Mustafa Ak ise, “Millet olarak bugün birlik beraberliğe daha çok ihtiyacımız var, yakın geçmişte terör örgütü FETO darbe girişimi esnasında Türk milleti olarak bir olduk, iri olduk, diri olduk ve bu sayede bu girişim başarısız oldu. Ülke olarak da 2023 2053 2071 hedeflerimiz var. Bu hedeflere ulaşabilmemiz için bu birliğimizi korumamız devam ettirmemiz gerek. Ülkemiz her yönü ile güçlü bir ülkedir ve güçlü olmaya devam edecektir” dedi.

8 Ekim 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara