TALİHLİLER BELLİ OLDU


Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, 2. yıldönümüne özel düzenlediği çekiliş kampanyasında hediyeler sahiplerini buldu.

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, 2. yıldönümüne özel düzenlediği çekiliş kampanyasında hediyeler sahiplerini buldu. 4 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’te Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile şanslı talihliler belirlendi.
İŞTE TALİHLİLER
28 Mayıs - 28 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Agora Alışveriş Merkezi 2. Yıldönümüne Özel Çekiliş Kampanyası’nda hayallerin arabası 1 adet 2017 Model Audi A3 Sedan, 3 adet Samsung 40” 4K televizyon ve 2 kişiye Ipad Wi-Fi 32GB sahiplerini buldu. Mehmet Emin Yücedağ isimli talihli 2017 Model Audi A3 Sedan; Ebru Uzun, Enver Koç ve Ahmet Şen isimli talihliler Samsung 40” 4K televizyon; İrem Büyükşahin ve Pınar Güre isimli talihliler Ipad Wi-Fi 32GB hediyelerinin sahibi oldular.

7 Ekim 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara