“TARİHİ GÜNÜ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ”


Sakaryaspor Teknik Direktörü Osman Özdemir, pazar günü kendi evimizde oynayacağımız Kahramanmaraş maçı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

TARİHİ GÜN
Osman Özdemir, yeni statta oynanacak Kahramanmaraş maçı öncesinde, “O günü dört gözle bekliyoruz. Uzun süredir kendi sahamızda oynamanın hasretini çekiyoruz. Bu bizim için avantaj mı dezavantaj mı oynadığımız altı haftada gördük ama bir an önce öncelikle büyük Sakaryaspor taraftarıyla kucaklaşmak açıkçası bizi memnun ediyor. Tarihi bir gün bizi için, şehir için tarihi bir gün… Önemli bir gün... Oynanacak maç da kazanılırsa, daha da anlam kazanacak. Onun için Pazar gününü dört gözle bekliyoruz” dedi.

HER MAÇ CİDDİ
Kahramanmaraş maçı hakkında görüşlerini açıklayan Teknik Direktör Osman Özdemir, “Hep söylüyorum, lig maçları çok farklı…  Maraş pozisyonu itibariyle ligde kötü bir görüntü veriyor. Lige iyi bir başlangıç yapmadılar ama ne olursa olsun, oynanan her maç ciddidir bizim açımızdan. Özellikle bu maçların birtakım zorlukları var. İnşallah iyi bir galibiyetle bu maçı kazanırız.”

KADRO DEĞİŞECEK Mİ?
Osman Özdemir, Kahramanmaraş maçının kadrosuna ilişkin ise, “Maça iki üç gün daha var. Her zaman kadro istikrarından bahsediyorum. Çok geniş bir kadro… Bazen neticeye alamadığımız zaman bazı değişiklikler oluyor. Ama genelde son maçın oyuncu kadrosuyla pek oynamak, kadroyu değiştirmek istemiyorum” dedi.

5 Ekim 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Osman ÖZDEMİR

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara