AK ADAPAZARI’NA ZİYARET


İlçe teşkilatı kongresini tamamlayan AK Parti Adapazarı İlçe teşkilatına, MHP Adapazarı İlçe teşkilatı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete MHP ilçe başkanı İsmail Küçük ve yönetim kurulu üyeleri MHP Adapazarı İlçe kadın kolları başkanı Adalet Umutlu Güneş ve yönetimi katıldı. AK Parti Adapazarı ilçe teşkilatında ilçe başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra AK Parti Adapazarı ilçe kadın kolları başkanı Fatma Varol gençlik kolları başkanı Sinan Likos MHP Adapazarı ilçe teşkilatını karşıladı.

BİRLİĞİMİZ SÜRECEK
İlçe teşkilatlarında görevli olan yönetim kurulu üyelerinin birbirleri ile tanışmasının ardın söz alan MHP ilçe başkanı İsmail Küçük MHP ilçe yönetimi olarak Adapazarı ilçe teşkilatına yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar diledi. MHP ilçe başkanı İsmail Küçük “15 Temmuz FETÖ darbe girişimi ile birlikte halkımız bir bütün olmuştur. Düşmana karşı tek yumruk olarak vatanımızı böldürmeyiz parçalatmayız, demiştir. Türk milleti olarak dostluk kardeşlik ve birliğimiz her daim devam edecek” dedi.

SÖZ KONUSU VATANSA
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Biz tarih boyunca dünyaya hükmeden Osmanlıların torunuyuz. Çanakkale’de Dumlupınar’da nasıl mücadele ettiysek, 15 Temmuz darbe girişiminde de liderimiz kurucu genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda Türk milleti olarak bir bütün olduk. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır sözü 15 Temmuz darbe girişiminde tekrar hayat buldu ve halkımız söz konusu vatan olduğunda ne kadar hassas olduğunu tüm dünyaya duyurdu” dedi.
Başkan Ak, ziyaretlerinden dolayı AK Parti Adapazarı İlçe yönetim kurulu adına MHP ilçe başkanı İsmail Küçük ve yönetimine teşekkür etti.

4 Ekim 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara