HANEDAN’DA YAMAN BULUŞMA


Reyhan Baycan ile Yasin Yaman, Hanedan Tesisleri’nden düzenlenen nezih bir törenle evlendi.

Çubukçu Turizm’in hocası, damadın babası Ahmet Yaman hacı arkadaşlarıyla Hanedan Tesisleri’nde oğlunun en mutlu gününde buluştu. Serdivan’dan Hayriye-Ahmet Yaman çiftinin SAÜ’de görevli oğlu Yasin Yaman, İstanbul’da ikamet eden Hatice-Yunus Baycan çiftinin cici kızları Reyhan ile geçen hafta Hanedan Tesisleri’nde dünya evine girdi.
AİLE DOSTLARI
Çubukçu Turizm’in hocası, damadın babası Ahmet Yaman hacı arkadaşlarıyla Hanedan Tesisleri’nde oğlunun mutlu gününde hasret giderirken Umre’den arkadaşı Hakan Nebilir bol bol deklanşöre bastı. Ahmet Yaman’ın Umre programından arkadaşı spor müdürümüz Cavit Dereli de Hanedan’da arkadaşlarına katılırken, Ahmet Yaman ve Çubukçu Turizm’in genç patronlarından Serhat Çubukçu davetlilerle yakından ilgilendi.

1 Ekim 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara