SELCEN VE ALİ EVLENDİ


Selcen Akmanlar ve Ali Elliiki ENG Garden Düğün salonunda düzenlenen düğün cemiyeti ile bir ömür hayata evet dedi.

Hendek’te uzun yıllar eğitim camiasında görev yapan Eski Ziya Gökalp ve Şehit Mahmutbey Ortaokulu Müdürlüğü yapan emekli eğitimci Nizamettin ve Saadet Akmanlar çiftinin kızları Selcen, Şeyhler mahallesinden (merhum) Hikmet ve Hatice Elliiki çiftinin oğulları Ali Elliiki ENG Garden düğün salonunda düzenlenen düğün ce3miyeti ile dünya evine girdi.
Düğün cemiyetine Eğitim camiasının yanı sıra Akmanlar ve Elliki ailelerinin sevenleri ve yakınları katıldı. Belediye Nikâh memurunun kıydığı Nikâhta şahitlikleri İsmet Elliiki ve Cemalettin Akmanlar yaptı. Nikâh merasiminin akabinde bir ömür hayata yelken açan Selcen ve Ali çifti pasta kesimini gerçekleştirmelerinin ardından mutluluklarını sevenleri ve yakınları ile eğlenerek pekiştirdiler.
İkramlarda bulunan ve misafirleri ile yakından ilgilenen Akmanlar ve Elliiki aileleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak cemiyete katılımlarından dolayı herkese teşekkürlerini ilettiler.

27 Eylül 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara