BARODAN GARNİZON KOMUTANINA ZİYARET


Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan, Albay Sebahattin Kalkan’dan görevi devir alarak, İlimiz Garnizon ve Tugay Komutanı olarak atanan Albay Mustafa Cüneyt Arıkan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Baro Başkanı Av. Zafer Kazan ile birlikte Baro Genel Sekreteri Av. Fatih Birkan, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Yeliz Aydın ve Cmk Adli Yardım Koordinatörü Av. Alim Mert’in katıldığı ziyarette ülke güvenliğine yönelik görüş alış verişinde bulunuldu.

ÜLKEMİZİN GARANTİSİDİR

“Büyük kanlı mücadeleler ile kazanılan bu topraklar üzerinde inşa ettiğimiz Türkiye Cumhuriyeti  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün askeri bir deha olmanın yanı sıra izlediği stratejiler ile büyük bir devlet adamı olduğunun en büyük göstergesidir. Kuruluşundan bu yana gerek iç gerek dış tehditler ile  sürekli mücadele etmiş bir devlet olarak güçlü bir ordu Türkiye’nin garantisindir. Ülkemizin geleceği, cumhuriyetimizin istikbali adına çok önemli bir görev üstleniyorsunuz. Yeni görevinizde başarılar diliyor ve şahsınız nezdinde tüm askerlerimize kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuşan Başkan Kazan, Albay Mustafa Cüneyt Arıkan’a hayırlı olsun temennisinde bulundu. Nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren İl Garnizon ve Tugay Komutanı Albay Mustafa Cüneyt Arıkan, Baro Heyetine teşekkür etti.

21 Eylül 2017 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara