BOĞAZKÖYLÜLER COŞTU!


Boğazköy Mahallesi sakinleri, çekilişli eğlence ve müzik şöleninde coştu.

Arifiye'nin Boğazköy Mahallesinde Boğazköyspor ve Köy gençliği adına, düzenlemiş olduğu müzikli gece gerçekleşti. Çok kısa zamanda karar alan Boğazköy Mahallesi gençleri hediye paketleri hazırladı, oyunlar oynadı, komşu mahalle Kışlaçay ve diğer komşu mahalle Doğançay gençlerinin de katılımıyla coştukça coştu.
Bu güzel havayı görünce köy ihtiyar heyeti ve Boğazköy spor kulüp yöneticileri “Bir araya gelerek bu güzel eğlenceyi geleneksel hale getirmeyi düşündük, gelecekteki hava şartlarını dikkate alarak seneye de aynı tarih gün ve saate değil ama aynı Eylül ayının içinde müsait bir cumartesi akşamı yapma kararı aldık. Gecemize onur veren ASKF Yönetim kurulu üyeleri Recep Odabaş, Ahmet Silahçı’ya ve ASKF saha komiserleri dernek Başkanı Mahmut Güzel’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

18 Eylül 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret Borsası heyeti, Samsun Ticaret Borsası’na ziyaretinde süpürgeciliğin önemine dikkat çekecek girişimlerin yapılmasında işbirliğinin önemine değindi.
STB SÜPÜRGECİLİĞİ TANITIYOR NABİ AVCI ALEMDAR’IN KONUĞU SON ŞAMPİYON HEDEF YÜKSELTTİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİME BAŞLADI BAROYA TAZE KAN TAKSİ ŞOFÖRÜ ÖLÜ BULUNDU! AYAKLARI KESİK BULUNAN KEDİ ÖLDÜ! SEDAŞ FIRTINA ALARMINDA!

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara