TRAFİK PARK YENİ DÖNEME HAZIR


Serdivan Trafik Park yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere verilecek trafik eğitimleri için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Uygulamalı trafik eğitiminin yanı sıra farklı aktiviteleriyle de çocukların vazgeçilmezi olan Serdivan Trafik Park'ın yeni eğitim öğretim döneminde okullara ve diğer eğitim kurumlarına randevu sistemiyle hafta içi her gün 09.00-16.00 saatleri arasında hizmet vereceği belirtildi.

UYGULAMALI EĞİTİM
Serdivan Trafik Park’a gelen ziyaretçilere öncelikle, bilinçli sürücü ve bilinçli yaya olma konusunda yetkililer tarafından eğitimler verilecek. Teorik eğitimlerin ardından uygulamakısmına geçilerek pedallı araçlar eşliğinde trafik eğitimine devam edilecek. Minik misafirler pedallı araçların yanı sıra oyun treni ve trombolinden de yararlanabilecek.

RANDEVU İLE KAYIT
Serdivan Trafik Park yetkililerinden yapılan açıklamada 2017-2018 öğretim yılı için randevulu sistem üzerinden kayıtlara başlanıldığı belirtilirken, öğrencilerin eğitimlerden faydalanabilmeleri için kurumların 0541 778 8741numaralı telefonu arayarak randevu alabilecekleri bildirildi.

14 Eylül 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara