ÇELİK FERİZLİ OSB’Yİ GEZDİ


Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Ferizli OSB’yi gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Çelik’e Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk eşlik etti.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Ferizli’ye ziyaret gerçekleştirerek yükselmekte olan Ferizli OSB’nin son halini gezerek bir takım incelemelerde bulundu. Çelik ve Başkan Soğuk, Organize Sanayi Bölgesi’nde inşaatı devam eden fabrika alanlarını da gezerek bilgi aldı.
Ferizli OSB’nin hızla yükseldiğine dikkat çeken Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, “Hızla gelişen ve büyüyen OSB tamamlamadığında Ferizli’ye çok şey katacak. Ak Parti iktidarı olarak insanlarımıza istihdam alanında katkı sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Herkes bulunduğu yerde iş sahibi olsun istiyoruz. Bununla ilgili gerekli adımları da atıyoruz. Hızla yükselen Ferizli OSB’de istihdam alanında bulunduğu bölgeye büyük katkı sağlayacak. İlçeye hayırlı olsun” dedi.
Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise Ferizli OSB’de en az 5 bin kişinin istihdam edileceğine vurgu yaparak, “Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sayın Hasan Ali Çelik ile beraber Ferizli OSB’mizi gezerek bir takım incelemelerde bulunduk. Bakan yardımcımıza teşekkür ederiz. İnşallah OSB tamamlandığında ilçemize ve ilimize ekonomik katkı sağlayacak. 7.200 dönümlük alan üzerine inşa edilecek Yeni OSB’miz ile de sanayide Türkiye’nin enleri arasına giren bir ilçe olacağız” dedi.

10 Eylül 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara