SERDİVAN AKADEMİ YENİ YERİNDE


Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi yeni binasına taşındı. 2013 yılında hizmete başlayan akademi; akademik, kültürel, sosyal ve sanatsal alanlardaki faaliyetlerine yeni binasında devam edecek.

Akademi, kültürel çalışmalar programı kapsamında yeni yerinde katılımcılarını felsefe, sosyoloji, tarih, edebiyat, psikoloji, siyaset bilimi ve İslami ilimler alanlarında Türkiye’nin duayen isimleriyle buluşturacak.

ULUSLAR ARASI ORGANİZASYONLAR
Müzik akademisi, edebi çalışmalar, sinema çalışmaları, geleneksel sanatlar ve tasarım programları ile yılda 3 bine yakın öğrenciyi ağırlayan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi, aynı zamanda uluslararası fikir sanat konferansları, konserler, sergiler, film gösterimleri gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapacak.

KÜTÜPHANE
Felsefe, sanat, sosyal bilimler ve çocuk edebiyatı alanlarında raflarında 11 bine yakın eserin bulunduğu Türkiye’nin ilk 7/24 açık sivil kütüphanesine de ev sahipliği yapan akademi, kitapseverleri envanterine kattığı yeni eserlerle buluşturmaya devam edecek.

ÇOCUK ADAKEMİSİ
Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Fikir ve Sanat Akademisi’nin güz dönemi programlarının yeni binada gerçekleşeceği ve planlamaların tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde ders kayıtları için öğrenci kabulüne başlanacağı belirtilirken, Çocuk Akademisi ve Serdivan Ajans’ın da aynı komplekste çalışmalarını sürdüreceği ifade edildi.

10 Eylül 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da yetiştirilen 450 kilogramlık bal kabağı, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Kabak sahibi Fadıl Uzak yaptığı açıklamada, “Vatandaşlar tarafından büyüttüğüm kabak ilgi görüyor. Devamlı tarlaya gelip fotoğraflar çekiyorlar” dedi.
GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR! BİRLİKTELİĞİMİZ SAKARYA’YI GÜÇLÜ KILIYOR KARASU’YA YENİ YATIRIMLAR İKİ AYAĞI KESİLEN KEDİ TEDAVİ ALTINA ALINDI! OLASI FACİA ÖNLENDİ! SAPANCA’DA KORKUTAN KAZA! AŞIK OLDUĞU KADINI VURUP İNTİHAR ETTİ! “DERSİ ÖNEMSEYİN DERSTE KAYBOLMAYIN”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara