‘GÜNDEME HAKİMİZ’


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe Teşkilatı toplantısına katılan Mali Müşavir Seyithan Kütükçüoğlu, Sakarya ekonomisi hakkında bir sunum yaptı.

EKONOMİ GÜNDEMİ
MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ve parti yönetimi ile Sakarya’nın ekonomisi ve gelir kaynakları konusunda değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, Sakarya’nın Türkiye’ye olan katkıları konuşuldu. Diğer yandan Sakarya ve Türkiye geneli işsizlik sorunu, işsizlik maaşları ile işveren çalışanlara verilen haklar konusunda bilgilendirilme yapıldı.

VERİMLİ GEÇTİ
Sunum ve değerlendirmelerin parti yönetimi ve üyeleri için oldukça verimli geçtiğini belirten İlçe Başkanı İsmail Küçük, Mali Müşavir Seyithan Kütükçüoğlu’na toplantıya katkılarından dolayı teşekkür etti.

DİNAMİK YAPI
Teşkilatlarında oluşturdukları dinamik yapıyı sürdürmek amacıyla, parti içi eğitim, bilgilendirme ve değerlendirme toplantılarının devam edeceğini belirten Başkan Küçük, “Ülkemiz ve kentimiz hakkında güncel bilgileri, gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli partililerimizle paylaşıyoruz. Bu paylaşımlar sayesinde gündeme ve gelişen olaylar daha hakimiz” dedi.

6 Eylül 2017 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara