AGORA’DA FIRSATLAR DEVAM EDİYOR!


Agora Alışveriş Merkezi 2. yaşını muhteşem bir kampanya ile kutluyor! Çekiliş ile belirlenecek olan şanslı ziyaretçilerinden 1 kişiye 2017 Model Audi A3 Sedan, 3 kişiye Samsung 40” 4K televizyon ve 2 kişiye Ipad Wi-Fi 32GB hediye ediyor.

Birbirinden seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran, 28 Mayıs 2015 tarihinde Sakarya halkının hizmetine açılan Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nin 2. yaşına özel düzenlenen kampanyada 6 şanslı Agora Card’lı ziyaretçi birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak.

Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için özel ayrıcalıklar sunan Agora Card; alışverişleri avantaja dönüştürüyor. 28 Mayıs 2017 tarihinde başlayan ve 28 Eylülde son bulacak olan “Agora Card ile Ayağın Yerden Kesilsin” kampanyasına katılanlar, 1 adet 2017 model Audi A3 Sedan, 3 adet Samsung 40 inç 4K televizyon veya 2 adet Ipad Wi-Fi 32GB hediyelerinden birini kazanma şansına sahip olacak.

Kampanyanın son katılım tarihi olan 28 Eylül saat 22.00’ye kadar, Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi mağazalarından tek seferde yapacağınız her 75 TL’lik alışverişte bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Herkesin hayallerini süsleyen bu muhteşem hediyelerden birinin sizin olması için yapmanız gereken tek şey ise Agora Card sahibi olmak ve Agora Alışveriş Merkezi Danışma noktasına gelerek alışverişleriniz karşılığında aldığınız fiş ve/veya faturalarınızı işleterek kampanyaya katılmak.

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi Danışma Noktası’ndan ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Agora Card’ınız size, Agora’nın sürprizler ve ayrıcalıklarla dolu dünyasının kapısını aralıyor. Üyelik formunun doldurulması ile hemen aktif hale gelen Agora Card’ınız ile hem devam eden “Agora Card ile Ayağın Yerden Kesilsin” kampanyasına katılabilir hem de bundan sonraki kampanyalardan, etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

28 Eylül 2017 Perşembe günü sona erecek kampanyanın talihlileri 4 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 14.00’te Agora Alışveriş Merkezi -1. kat etkinlik alanında Milli Piyango İdaresi yetkilisi, noter ve ziyaretçiler huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

2 Eylül 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara