HEM EĞLENİP HEM ÖĞRENİYORLAR


Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adapazarı Şubesi tarafından ilk ve ortaokul çocuklarına yönelik yaz etkinlikleri programı düzenleniyor.

Geleneksel olarak her sene öğrencilere yazları ahlak ve maneviyat ağırlıklı eğitim veren Anadolu Gençlik Derneği, bu yıl da faaliyetlerini sürdürüyor. Adapazarı İlçe Başkanı Selman İSKENDER, ‘İnsanların en hayırlısı insanlığa hayırlı olandır.’ düsturuyla hareket ederek yaz kursları düzenlediklerini söyledi.

İskender, 3 Temmuz’da başlayan4 Ağustos’ta sona erecek program hakkında şu bilgileri verdi: Alanında uzman bireylerin komisyonluğunda hazırladığımız programımızı uygulamaya başladık. Halı saha, gezi, konferanslar ve piknik organizasyonlarını yapmaya başladık. Bunlar devam edecek. Anadolu Gençlik Derneği Yaz-Et programlarına katılımcı gençler başta Kuran-ı Kerim olmak üzere İslam inancına teşkil eden değerlerle buluşurken, bunun yanında sosyal etkinliklerle yaz tatilini en güzel şekilde değerlendirilmiş olacaktır.” dedi.

10 Temmuz 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara