SON BÖLÜMDE NE OLDU?

  • Gamze bebeği kim, neden kaçırdı? ''İlişki ağı ortaya çıkmasın diye çocuğu kaybettiler.''
  • Konuşan gizli tanık, Yasemin'in kasaplık mesleğini icra eden Mümin ile dost olduğunu, bu ilişkiyi Gülbani'nin Mecit'e söylediğini, kasabın Mecit'in akrabası olduğunu, Mecit'in programda tüm gerçekleri açıklamadığını Yasemin ve Gülbani'nin itiraf etmesini beklediğini, bu olayın Mümin, Mecit, Gülbani ve Yasemin dörtlüsü arasında çözüleceğine inandığını, kasap Mümin'e odaklanılması gerektiğini ifade etti.
  • Aynı gün kaçırılan kardeş çocukları. Biri bulundu diğeri hayatta mı, öldürüldü mü?
  • Müge Anlı kaçırılan Gamze bebeğin Nazmi'nin bebeği olduğunun konuşulduğunu, bununla birlikte o gün Nazmi'nin bebeğinin de kaçırılıp sonradan geri bırakıldığını, tüm bunların şüpheli olduğunu belirtti.
  • Engelli çocuğunun maaşıyla kaçtığı adam canlı yayında... ''Birsen biz yanlış bir yoldayız.''
  • Mahmut Bey "Birsen biz yanlış bir yoldayız" dedi. Bu sözler üzerine Birsen Hanım programı terk etmeye çalıştı. Mahmut Bey Birsen'i istemediğini açıklayınca Rahmi Bey Birsen'in evli ve üç çocuk annesi bir kadın olduğunu, Mahmut'un en doğru kararı verdiğini belirtti.
  • 15 yaşındaki Hatice Nur ve 21 yaşındaki Melisa kayıp.
  • Lise birinci sınıf öğrencisi Hatice'nin; 50 yaşlarındaki evli ve 10 çocuk babası Ahmet Yıldız tarafından kaçırıldığı iddia edildi. 21 yaşındaki Melisa Ekti'nin de 5 Şubat Pazartesi günü Amasya Suluova'dan kaybolduğu konuşuldu.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu, gazeteci ve program yapımcısıdır. 17 Temmuz 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Anlı, televizyon kariyerine gazetecilikle başlamıştır.

Müge Anlı'nın televizyon kariyerindeki en bilinen programı, ATV kanalında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" adlı canlı yayın talk show programıdır. Bu programda, kayıp kişilerin bulunması, cinayetlerin çözülmesi gibi konular ele alınmakta ve izleyicilere yardım çağrısında bulunulmaktadır. Program, Türkiye'de geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmekte ve sosyal sorumluluk projelerine odaklanmaktadır.

Müge Anlı'nın profesyonel kariyeri boyunca toplumun çeşitli kesimlerinden gelen sorunları dile getiren birçok program ve belgeselde de yer aldığı bilinmektedir. Televizyonculuğunun yanı sıra, gazetecilik ve sosyal sorumluluk projeleriyle de tanınan Müge Anlı, Türk medya sektöründe önemli bir isim olarak kabul edilmektedir.

Müge Anlı canlı izle linki araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlarda yer alan ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın izle! vatandaşlarımız tarafından araştırılmakta.

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği reyting rekortmeni televizyon programı Türkiye'nin gündemini belirlemeye devam etmekte.  Programın sıkı takipçileri Müge Anlı canlı izle ekranı araştırmasına çıktı. Müge Anlı Tatlı Sert 23 Şubat 2024  son bölüm canlı izle...

Müge Anlı Tatlı Sert İzle  23 Şubat 2024 İzle

Editör: Haber Merkezi