TIN TIN PARK BEĞENİLDİ


Karasu Aziziye Mahallesi ile özdeşleşen Tın Tın Festivali, Karasu Belediyesi tarafından yapılan yeni yüzü ile halkın beğenisini topladı.

Karasu Aziziye Mahallesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Tın Tın Festivali bu yıl da eğlenceli dakikalara şahitlik etti. Programa Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu eşi Tülin İspiroğlu ile katılırken, festivale yoğun ilginin olduğu gözlemlendi. Aziziye gençlerinin hazırladığı programda skeçler izleyenler tarafından beğeni toplarken, festivalde sahne alan yöresel gruplar da izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattılar.
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, farklı özellikleriyle ilçeye değer katacak önemli bir park projesini daha hayata geçirileceğinin müjdesini verdi. Başkan İspiroğlu, Aziziye Mahallesinde yaklaşık 1500 m2’lik alana yapılan TINTIN Parkın büyük bir kısmının tamamlandığını ve Haziran ayı içerisinde de tam anlamıyla tamamlanacağını sözlerine ekledi.
“Karasu’nun Yeni Yüzü Olacak”
Vatandaşların rahat ve huzur içerisinde vakit geçirecekleri ve özellikle bu mahalledeki insanların geleneksel hale getirdikleri etkinliklerini  yapabilmeleri, çocukların oyun oynayabilmesi için gerek düzgün bir alan, gerek yol onarım ve gerekse park çalışmalarının son hızıyla devam ettiğini kaydeden Başkan İspiroğlu; “Bu kapsamda Aziziye Mahallesinde TINTIN Festivalinin yapıldığı yer üzerinde yaklaşık 1500 m2’lik alanda Teras Kafe, çevre düzenleme, kamelyalar, çocuk oyun alanları, dinlenme ve en önemlisi Festival alanımızı bu bölgeye hitap edecek şekilde yapmaya başladık ve inşallah Haziran ayı itibariyle de açılışını yaparak halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Bu parkın hizmete girmesiyle birlikte bu bölge Karasu’nun yeni bir yüzü olacak. Tın Tın Festival alanının başta Aziziye Mahallesi olmak üzere tüm ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

6 Haziran 2016 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara