EKONOMİ HABERLERİ

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, fındıkta müdahale alımlarının mutlaka FİSKOBİRLİK üzerinden yapılması gerektiğini söyledi.
‘MÜDAHALE ALIMLARINI FİSKOBİRLİK YAPMALI’ BAKKALLARDAN MİLLİ ÜRÜN ÇAĞRISI! “ÇINAR AĞACI OLDUĞUMUZU GÖSTERMELİYİZ’’ BAYRAKTAR’DAN SPEKÜLASYONLARA TEPKİ! GİRİŞİMCİ ADAYLARI SERTİFİKALARINI ALDI EKONOMİK SAVAŞI KAZANACAĞIZ SERBES DÖVİZ ARTIŞINI DEĞERLENDİRDİ İŞTE SAKARYA'DA KURBANLIK FİYATLARI
YERLİ KABAK YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ YERLİ KABAK YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ Erenler’de ilk kez yerli kabak çekirdeği tohumu ile deneme amacıyla yapılan ekimde hasat yapıldı. Eskiden bir dönümden 80 kilogram ürün alınırken, yerli tohum ile 180 ile 200 kilo arasında ürün elde edildi. GIDA İHTİSAS OSB İÇİN BAŞVURU YAPILDI GIDA İHTİSAS OSB İÇİN BAŞVURU YAPILDI Geyve’de kurulması planlanan “Gıda İhtisas OSB” ile ilgili talep toplamaların tamamlanmasının ardından, OSB kurulması ile İlgili bürokratik işlemlere start verildi. TOYOTA’DA ÜRETİME BAKIM MOLASI TOYOTA’DA ÜRETİME BAKIM MOLASI Türk otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından Toyota Türkiye, planlı bakım, onarım ve revizyon çalışmaları nedeniyle 9 Ağustos 2018 ile 25 Ağustos 2018 tarihleri arasında üretime ara verdi. SEKTÖRÜN KALBİ BU FESTİVALDE ATACAK SEKTÖRÜN KALBİ BU FESTİVALDE ATACAK Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali ile ilgili hazırlıklar devam ediyor. Vali Balkanlıoğlu, “Bu tür festivaller dünyaya açılmak açısından önemli; Sakarya’nın geleceği için de süs bitkiciliği önemli” dedi MURAT BAYRAK'TAN VATANDAŞA ÇAĞRI MURAT BAYRAK'TAN VATANDAŞA ÇAĞRI Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak dövizdeki artış ve piyasalardaki daralmayı değerlendirerek, vatandaşlara çağrıda bulundu; ”Rantçıları, fırsatçıları sevindirmeyelim.”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

GÜÇLÜ UYANIŞIN ÖZNESİDİR TÜRKİYE

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara