Eğitime büyük katkı


Hayırsever işadamı Tolga Ballık, Erenler'de babası Yücel Ballık adına eğitime devam eden okula spor kompleksi yaptıracak

Erenler İlçesi Yücel Ballık İlköğretim Okulu spor kompleksine kavuşuyor. İşadamı Tolga Ballık, Vali Mustafa Büyük ile karşılıklı imzaladıkları sözleşme ile İl Özel İdaresi adına kayıtlı 5 bin 760 metrekare alan üzerinde spor kompleksi yaptırmayı taahhüt etti. İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı ve Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özden'in de hazır bulunduğu imza töreninde Vali Büyük, "Törende konuşan Büyük, imzalanan protokolle bir ilköğretim okuluna spor salonu kazandıracaklarını belirterek, ''Eğitimdeki başarıyı ve kaliteyi arttırmak için bu tür tesislerin yapılması gerekir. Bu tür tesislerin her okulumuzda yapılması öncelikli hedefimiz. Bunu yaparken de kamu kaynaklarından faydalanmanın yanı sıra hayırsever vatandaşlarımızın da yapmayı planladığı bu tür düşünceleri de destekliyoruz'' şeklinde konuştu. Salonun 9 ay içinde bitirileceğini düşündüğünü söyleyen Büyük, uluslararası standartlarda yapılacak salonda kapalı alanda gerçekleştirilen bütün spor dallarının yapılabileceğini ifade etti.
 

3 Ağustos 2011 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara