HEM UCUZ HEM DE KALİTELİ TABLET


Asus markası, neredeyse 20 yıldan bu yana özellikle bilgisayar kullanıcıları tarafından bilinen ve takip edilen bir marka...

Sektörde kaliteli ve dayanıklı bilgisayar donanımlarını temsil ediyor. Uzmanlığı bilgisayar donanımları üzerine olsa da, Asus son yıllarda diğer sektörlere de el atıyor ve yıllara dayanan tecrübesini özellikle tablet piyasasına da taşıyor. Asus tablet modelleri, firmanın diğer ürünleri gibi hızlı, performanslı, kaliteli ancak uygun fiyatlı oluyor. Asus, ürettiği tablet modellerinde MemoPad ismini kullanıyor. Tüm MemoPad modelleri, donanım olarak Intel işlemcileri ve çipsetleri kullanıyor. Bu aslında bir kampanya; Intel, mobil cihazlar piyasasına da girmeye çalışıyor ve ürünlerini tanıtım amaçlı olarak düşük fiyatlardan Asus’a satıyor. Asus da, bu sayede düşük fiyatlı ancak kaliteli tabletler üretebiliyor. (Bu durum, Asus marka cep telefonları için de geçerli.)
Asus tabletmodelleri arasında Nexus ismini de görebilirsiniz ancak bu tam olarak Asus’a ait bir model değil.  Nexus, bilindiği üzere Google tarafından her sene farklı bir firmaya ürettirilen özel bir tablet serisi. Asus’un ürettiği Nexus ise “Nexus 7” yerine geçiyor ve şu anda biraz eskimiş durumda. (MemoPad serisindeki tabletler için böyle bir durum söz konusu değil, onlar gayet güncel bir şekilde üretilmeye devam ediyor.) Bu nedenle, Asus tablet satın alırken “MemoPad” ismini taşıdığından emin olmakta fayda var.http://www.bilio.com/tablet-pc-c4793/asus/ adresinden Asus tablet modellerini inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

 

21 Temmuz 2015 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara