Basında yeni ses


Sakarya medyasında yeni bir dernek daha hayata geçti. Kurulma projesi yaklaşık 1,5 yıl öncesine dayanan Foto Muhabirleri Derneği valilik İl dernekler müdürlüğünden alınan onayla hayata geçti.

Sakarya Foto Muhabirleri Derneği Sezgin Ergin ( Yeni Sakarya), Suat Beyanal ( Yeni Sakarya) Erdem Yıldırım ( Yeni Haber ) Şenol Çivicik ( Yeni Haber) Ömer Sarıca ( Ada Postası) Fatih Sayılgan (Ada Postası) ve Aziz Güvener ( Doğan Haber Ajansı) kurucu üyeleri oldu. Sakarya basınına yepyeni projeler sunacaklarını söyleyen kurucu üyeler adına konuşan Sezgin Ergin ,Sakarya medyasında hareket getirmek istediklerin ifade etti. Ergin" Öncelikli hedefimiz kurumlarla rekabet içinde olmak değil her kurumla dayanışma içinde olmaktır.Sosyal bir faaliyeti hayata geçirmemizi sağlayan ve desteklerini esirgemeyen tüm gazetelerin Genel Yayın Yönetmenlerine teşekkür ediyorum. Sakarya da muhabirlerin öncelikle kendi gazetelerinde olmak üzere daha özverili çalışmaları sağlamak için sunacağımız projelerimize herkes ortak etmeyi hedefliyoruz. Yapıcı olmak niyetindeyiz." dedi.
 

1 Temmuz 2011 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara