RÖPORTAJLAR

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “2004'te görevi devraldığımızdan bugüne önemli işler yaptığımıza inanıyorum. Erenler Belediyesi olarak yaklaşık 200 milyon lira yatırım gerçekleştirdik. Mali olarak da güçlü bir belediye haline geldik.”
ERENLER GÜÇLÜ BELEDİYE HALİNE GELDİ GAZETE HABERİNİN AĞIRLIĞI BİR BAŞKA SEVMEKDER SOHBETLERİ SÜRÜYOR BAŞKAN TATİLDE “ÖNEMLİ OLAN DAVAMIZDIR!” HAYALİM SAKARYA NEHRİ'Nİ ŞEHİR İLE BÜTÜNLEŞTİRMEK ATEŞ, MİLLİ TAKIM’DA! MEMLEKET MESELESİ
“MİLLETİN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ” “MİLLETİN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ” Hayır diyenlerin baskı altında olduğu iddialarını değerlendiren Milletvekili Recep Uncuoğlu, “Milletin önünde kimse duramaz. Millete kimse sopa gösteremez. Böyle bir durum olsa hakkını arar ve alır” diye konuştu OYUN KURUCU MİLLET OLACAK OYUN KURUCU MİLLET OLACAK Anayasa değişikliği referandumunun önemine değinen AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Bu değişiklik referandumdan mutlaka geçmeli ve millet bundan böyle tek oyun kurucu olmalı. İşte bunun için hepimiz hep birlikte evet demeliyiz.” EN AZ YÜZDE 75 OY ALIRIZ EN AZ YÜZDE 75 OY ALIRIZ AK Parti Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, anayasa değişiklik paketi ile ilgili, “Türk insanına ve bu coğrafyaya en uygun yönetim sistemini getiriyoruz. Sakarya’dan en az yüzde 75 oy alırız” dedi KANATLANDIK, UÇUYORUZ KANATLANDIK, UÇUYORUZ Sakaryaspor Başkanı İsmail Gürses hırs yaptı, Engin Güngör’ü en formda zamanında Kırklarelispor’dan kopardı ‘POTANSİYELİMİZ İYİ DEĞERLENDİRİLMELİ’ ‘POTANSİYELİMİZ İYİ DEĞERLENDİRİLMELİ’ Ünlü organizatör Hamdi Özarutan’ın turizmci oğlu Ali Burak Özarutan’la Sakarya’nın turizm potansiyelini ve turizm sektörünün durumunu konuştuk.

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara