Bursları artıracağız


Şenpiliç Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İpek Üstündağ, bu yıl 6 öğrenciye burs verdiklerini, önümüzdeki yıllarda bu sayıyı arttıracaklarını belirtti.

 Erenler Şenpiliç Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde 2010-2011 eğitim öğretim döneminde derslerindeki başarısı, örnek davranışları, sosyal ve kültürel çalışmalardaki duyarlılığı ile öne çıkan öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.
Törende konuşan Şenpiliç Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Üstündağ, şirketlerinin öğrencilere armağan ettiği okul yerine bu okuldan çıkan öğrencilerin başarısıyla anılmak istediklerini ifade etti.
Öğrencilerin başarısı için ellerinden gelen her şeyi yapmaya devam ettiklerini anlatan Üstündağ, ''Bu yıl 6 öğrenciye burs veriyoruz, önümüzdeki yıl bu sayıyı artıracağız ve yakın zamanda öğrencilerin yüzde 5'inin burs almasını sağlayacağız. Tüm öğrencileri önemsiyoruz ama kız öğrencilerimizin daha başarılı olmasını istiyoruz ve bunu bekliyoruz'' diye konuştu.
 

20 Haziran 2011 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara