YANILMADILAR, ALDANMADILAR..

TEMEL YÜREK


Sakaryaspor un yaptığı transferler daha ilk özel maçta göz doldurup, izleyenlerden beğeni toplamayı başardı.

Hepsi özene bezene hazırlanan listeden seçildi.. Büyük ölçüde isabet sağlanmış olduklarına ilerideki maçlarda daha da tanık olacağız.

Sakaryaspor un yakın zamanda  hiçbir transfer döneminde bu sezon olduğu kadar rahat ve isabetli transfer sezonu geçirdiğine ben şahit olmadım..

Sezon boyunca izlenen isimlerle daha lig bitmeden irtibata geçildi.. Sakaryaspor bir anda transfer piyasasında dikkat çekti..

Her bölgenin çoklu alternatifleri yönetimin elini kolaylaştırıldı.. Anlaşılan oyuncular, ne olduğunu anlamadan Sakaryaspor da buldu kendini..

Daha da önemlisi daha ilk toplanmada idmana çıkarıldı.. Böyle bir sezonu hatırlayan var mı bilmem.

Bu yüzden emeği geçenler Sakaryaspor da  taktire şayan iş başarmış oldular.

Scat ekibine ciddi destek veren yönetim, yıllardır yapılmayan çalışmanın semeresini bu yıl göreceğe benziyor. Ayrıca yanılmadılar, aldanmadılar en önemlisi de bu olsa gerek.

BÜTÇE 17

MİLYON..

Sakaryaspor da bütçe hiç de sanıldığı gibi değil.. 17 Milyonluk  tahmini bütçeye en büyük destek yine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlundan geldi.

Ciddi bütçenin 7 milyon TL.nin tedarikini Başkan Tçoğlu kendi üstlendi. İlk yarı bitimine kadar da kasaya konulacak 7 milyon TL.

Bütçenin kalan bölümü ise yönetimin girişimleri ve projeleri ile karşılanacak.

ALT YAPIYA

NEŞTER..

Sakaryaspor alt yapısınında önümüzdeki günlerde yenilenmek üzere hareketlilik yaşanacağına dikkat çekilmekte..

Sakaryaspor yönetimi bu konu da tasarrufta bulunmak üzere Başkan Toçoğlu ndan gerekli onayı aldı.

Başarılı işlerin yapıldığı Sakaryaspor da alt yapının yenilerle, yenilenmesi konusunda yönetime destek geldi Toçoğlu ndan.

Alt yapıdan sorumlu yönetici bu konuda tam yetkiyle donatıldı ve bu yönetici hareket etmek için gün sayıyor bugünlerde..

1 Ağustos 2017 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara