2 TAKIM, 1 NUMARA

Cavit DERELİ


Aylardan Mayıs, Sakarya basketbolda ve futbolda şampiyon oldu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu 2’ye ayrıldı, tam gaz koşuyor..

Neyse ki koşarken yalnız değil, basketbolda Akgün Altuğ, futbolda İsmail Gürses başkanı çok rahatlatıyor, keyfini sürmek şehre kalıyor, yaşadık..

En zeki, en çalışkan başkan Zeki Toçoğlu büyük spor tutkusunu 2’ye ayırdı ancak içindeki Sakaryaspor sevgisi bir numara..

Sakaryaspor bir yılda nereden nereye geldi, Büyükşehir süper ligde, hedef Eurolige..

Bu bir rüya mı?

Fall bakmaya hiç gerek yok, Barcelona’ya çalım atarak Büyükşehir’e kazandırılan Moustapha Fall’dan sonra 11 Temmuz’da Sakarya Büyükşehir Basketbol’un kadrosuna kattığını duyurduğumuz Rodney Pryor geldi, işte bu..

Basketbolda Büyükşehir süper lige yakışacak, futbolda Sakaryaspor dört yıl sonra kavuştuğu 2. ligde şampiyonluğa koşacak, hepimiz kazanacağız..

Sonra bir bakacağız aynı tepside iki Sakarya kabuğunu kırmış, Türkiye alkışlıyor..

SANTRA HARİCİ

Beni bir ben bilirim, bir de yaradan

Bana bir ben lazımım, bir de anlayan

17 Temmuz 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara