‘İMAR SORUNU ÇÖZÜLECEK’


Adapazarı Bağlar Mahallesi’nin imar sorununun çözüme kavuşacağını belirten Başkan Toçoğlu, “Bölgenin 5 binlik imar planları tamamlandı. Altyapı çalışmaları için binlik planlara ihtiyaç var” dedi.

MİLLETİMİZİN DESTEĞİNİ ALACAĞIZ
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaali ve Adapazarı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “2009’da vatandaşımızdan aldığımız destek bu seçimlerde inşallah artacak. Hamdolsun su şebeke inşaatlarından dere ıslahlarına, kanalizasyon şebekelerinden yollara, meydanlara, çevre düzenlemelerine kadar elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık. Kocaali’de hayata geçirdiğimiz çalışmaların artarak devam etmesi için inşallah milletimiz yine bize destek verecek” diye konuştu. AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek ise, “Sayın Başbakanımıza sahip çıktığınızı, arkasında durduğunuzu bir kez daha gösterdiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
İLÇELERE GENÇLİK MERKEZİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Hükümetimizin destekleri Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin çalışmalarıyla daha modern şehirler inşa edeceğiz. Kocaali’de birçok projeyi hayata geçirdik. Seçimlerin ardından altyapı, su, kanalizasyon, ulaşım, mezarlık ve itfaiye hizmetleri Büyükşehir’e devrolacak. Biz milletimiz için çalışıyoruz. Önümüzdeki seçimlerin Kocaali’mize ve Sakarya’mıza hayırlı sonuçlar getirmesi için dua ediyoruz. İnşallah seçimlerin ardından Yeni Türkiye’nin inşası devam edecek” ifadelerini kullandı.
BAĞLAR SAKİNLERİNE MÜJDE
Başkan Toçoğlu daha sonra Adapazarı Bağlar Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Bağlar Mahallesi Muhtarı Siracettin Geyik’in de bulunduğu toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, bölgenin imar çalışmalarının tamamlanmasının ardından altyapı çalışmalarını başlatacaklarının müjdesini verdi. Başkan Toçoğlu, “Bölgenin 5 binlik imar planları tamamlandı. Altyapı çalışmalarının gerçekleştirilmesi için binlik planlara ihtiyaç var. İlçe belediyemiz bu konu ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah kısa süre içerisinde bu çalışmalarımızı tamamlayıp, bölgede modern bir altyapı inşa edeceğiz” dedi.

23 Mart 2014 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya'da, 4 ayda yapılan uygulamalarda 133 ruhsatsız tabanca, 45 ruhsatsız av tüfeği ve 101 kurusıkı tabanca olmak üzere 279 silah ele geçirildi.
4 AYDA 279 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ! İSTİHDAM OSB’LERLE ARTIYOR SAKARYA KAZANACAK AKILLI ŞEHİR STRATEJİSİ TANITILDI PLATFORM GÜNEYDOĞU TURUNDA ŞAMPİYON “OFFROAD TEAM” SOYGUN ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI! BETON MİKSERİ ŞARAMPOLE YUVARLANDI!

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PARTİLERDE GENÇ AĞIRLIKLI LİSTE

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara