DEMSAN BİRİNCİLİĞİ GÖĞÜSLEDİ


Sakarya’nın iletişim alanında 7 şube ve 70 çalışanı ile hizmet veren lider firması Demsan Turkcell İletişim Hizmetleri, yeni ödüllerle Batı Karadeniz birinciliğini göğüsledi.

İstanbul Anadolu-İzmit-Zonguldak-Karabük-Bartın-Düzce-Sakarya illerinin katıldığı 2018 yarıyıl toplantısında Sakarya’yı 7 Turkcell iletişim mağazasıyla temsil eden Demsan Turkcell iletişim Hizmetleri, Turkcell’in satışa sunmuş olduğu 7 kalemde birinci oldu.

Demsan’a ödüllerini Bölge Müdürü Ercan Topuz ve Gökhan Çelebi takdim etti. Firma 2018 ilk yarı yılda yüzde 4 büyüyerek Türkiye sıralamasında ilk 10 firma arasına girdi. Ayrıca Demsan Turkcell iletişim Hizmetleri’nin 2019 ilk yarı yılda Türkiye Turkcell mağazaları arasında ilk 3 e girmesi hedefleniyor.

11 Temmuz 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SÜRPRİZ AMA YERİNDE BİR ATAMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara