“DAHA BÜYÜK HEDEFLERLE YOLA ÇIKTIK”


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Söğütlü ve Ferizli ilçelerini ziyaret etti. Başkan Toçoğlu, “Şimdi daha büyük hedefler için yoldayız. İnşallah 24 Haziran’da güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye hedefine ulaşacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Söğütlü ve Ferizli ilçelerini ziyaret etti. İlk olarak Söğütlü AK Parti İlçe Başkanlığı’na uğrayan Başkan Toçoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Genç, AK Parti İlçe Başkanı Adem Fidan ve ilçe yönetimi ile bir araya geldi. Söğütlü’deki seçim çalışmaları ve hizmetler hakkında bilgiler alan Başkan Toçoğlu, Hüseyin Genç, Adem Fidan ve ekibine kolaylıklar diledi. Toçoğlu, görüşmelerin ardından Söğütlü’de esnaf ziyaretinde bulundu.

TEMASLAR DEVAM EDİYOR
Başkan Zeki Toçoğlu, temaslarını Ferizli’de sürdürdü. Burada da AK Parti İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunan Toçoğlu, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Başkanı Dursun Ali Dal ve partililerle bir araya geldi. Hizmetleri değerlendiren ve seçim çalışmaları hakkında bilgiler alan Toçoğlu, ziyaretin ardından Ferizli esnafının bayramını tebrik etti.

MİLLETİMİZİN GELECEĞİ İÇİN
Ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerini paylaşan Başkan Zeki Toçoğlu, “İlçe ziyaretlerimiz devam ediyor. Son olarak Söğütlü ve Ferizli ilçelerimizi ziyaret ettik. İlçe belediye başkanlarımızla hizmetlerimizi değerlendirerek son durum hakkında bilgiler aldık. Ardından esnaflarımızla buluşarak hemşehrilerimizin bayramını kutladık. 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala teşkilatımızın tüm mensuplarıyla birlikte sahadayız. İnşallah Sakarya’dan Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destekle yanında olduğumuzu göstereceğiz. 16 yıl boyunca ülkemizin, şehirlerimizin her alanda büyümesini, gelişmesini sağladık. Şimdi daha büyük hedefler için yoldayız. İnşallah 24 Haziran’da Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet ve Güçlü Türkiye hedefine ulaşacağız” dedi.

20 Haziran 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

İYİ PARTİ’Yİ İYİ GÜNLER BEKLEMİYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara