ZABITA RAMAZAN DENETİMİNDE


Ferizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan nedeniyle ilçedeki ekmek fırınlarını ve lokantaları denetledi.

Vatandaşların sağlıklı ürünler tüketmesine yönelik denetimlerini Ramazan ayında sıklaştıran ekipler işletmeleri; temizlik, ruhsat, hijyen ve gramaj yönünden denetledi.
Ferizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli hizmet alması amacıyla ilçe genelindeki fırınlarda ve yemek salonlarında gerekli denetimlerin ve kontrollerin yapıldığı belirtildi. İşyerlerinin genel temizliği ve çalışma ortamlarının hijyen yönünden incelendiği, eksik görülen hususlarda işletme yetkililerinin uyarıldığı kaydedildi.
Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Kotan, Ramazan ayını halkımızın kusursuz geçirebilmesi için gerekli tedbirleri aldıklarını ve Ramazan’ın sorunsuz geçmesi açısından denetimlerin devam edeceğini söyledi. Kotan, “Vatandaşlarımızın gıda işletmelerine yönelik her hangi bir şikâyetleri durumunda, belediyemiz zabıta müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur” dedi.

24 Mayıs 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SASKİ sosyal medya hesabı üzerinden Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine dayanarak yapılan paylaşımda, Sakarya’da 23 Haziran Cumartesi saat 13.00 ve 21.00 arasında çok kuvvetli sağanak yağış beklendiği ifade edildi.
ÇOK KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! SANDIĞA GİDİYORUZ! ÖLDÜRÜLEN İMAM DEFNEDİLDİ! YAŞAMAK HER CANLININ HAKKIDIR! FINDIK TARLASINDA KENEVİR! KATİL ZANLISI TUTUKLANDI! ÇÖP KUTUSUNA TUVALETİNİ YAPTI! YARDIMA GİTTİ CANINDAN OLDU!

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

CEVAT EKŞİ BAŞARILI OLUR MU!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara