“HER İNSAN ENGELLİ ADAYIDIR”


AK Parti Adapazarı İlçe Başkan vekili Metin Kurtuluş ‘10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası’ nedeni ile mesaj yayımladı.

Metin Kurtuluş, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajla Engelliler Haftasını kutlayarak, “Şimdi sağlıklı olan her insan engelli adayıdır. Hiç birimiz bir saniye sonrasında başımıza gelecek olayları bilemeyiz. Bunu bilerek yaşamalı ve çalışmalarımızı o yönde yapmalıyız. Sosyal ve fiziki anlamda engelli vatandaşlarımıza yönelik iyileştirmeler hükümetlerimiz zamanında gerçekleşti. Bu konuda yapılan çalışmaları hepimiz görüyoruz.”

MADDİ MANEVİ DESTEK
“Eskiden engelli çocuklarımız okula bile gidemezken şimdi hem ailelerine maddi manevi destek yapılıyor, hem de iş ve eğitim-öğretim hakkı en iyi şekilde engelli kardeşlerimize sağlanıyor. Engelli kardeşlerimizin hayatlarını bir parça olsun kolaylaştırmaya yönelik her adımı destekliyor ve takipçisi oluyoruz. Engelli vatandaşlarımızın sorunlarına dikkat çekmek için, farkındalık oluşturmak için tüm Dünya’da 10-16 Mayıs tarihleri “Dünya Engelliler Haftası” olarak kutlanıyor. Bu vesile ile tüm engelli kardeşlerimin, hemşerilerimin engelliler haftasını kutluyor, mutlu, huzurlu, güzel günler geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

12 Mayıs 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

STAT, ALTYAPI TESİSLERİ VE MİLLET BAHÇESİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara