ENGELLİLER 7. YILINI KUTLADI


Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği, kuruluşunun 7. yılını kutladı.

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği 7. kuruluş yıldönümünü, düzenlediği etkinlikle kutladı. Bir kafeteryada düzenlenen kutlamaya dernek üyesi engelliler ve aileleri katıldı. Müzik eşliğinde dans ederek eğlenen engelliler ve aileleri neşeli bir gün geçirdi.

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik “Bugün engelliler ailesi olarak her yıl 21 Nisan’da düzenlediğimiz derneğimizin kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Bu yıl, derneğimizin kuruluşunun 7. yıl dönümü. Bundan sonraki zamanlarda yine engelli ailelerimizle güzel projelere imza atmak istiyoruz. Bizlere destek veren kafe Açık Havada Çay Keyfi’ne, Ahsen Pastaneleri’ne, Dostum Gıda’ya ve Yeni Sakarya Gazetesi’ne tüm engelliler olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

Engelliler, davetiyelerinde oldukça anlamlı bir metne yer verdi; “Ben aştım bedenimdeki tüm engelleri; Öylesine özgürüm ki düşlerimde; Bakma bana acıyan gözlerle;

Sen de engelli adayısın; Her an her saniye.”

21 Nisan 2018 , Cumartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

STAT, ALTYAPI TESİSLERİ VE MİLLET BAHÇESİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara