KANSER HASTALARI BİR ARAYA GELDİ


Serdivan ilçesindeki kafe işletmeciliği yapan Nurcan Vural, Sakarya Lösemi ve Kanser Hastaları Sağlık Eğitim Derneği (KANSERDER) üyeleri ve ailelerine yönelik moral programı düzenledi.

Kendisi için çocukların ve annelerin önemli olduğunu vurgulayan Vural, "Biz burayı zaten çocuklar ve anneler için yaptık. Rabbim hepinize şifa versin, tabii ben de sizleri burada ağırlamaktan ve sizlerle birlikte olmakta mutluluk duyuyorum. Sizlere moral ve motivasyon verdiysek ne mutlu bizlere" diye konuştu. KANSERDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihal Akar da kanser hastalarının en çok ihtiyaç duyduğu unsurların başında moral olduğunu dile getirdi. Tedavi gören hastalara moral vermeye çalıştıklarını aktaran Akar, "Bir birlikte güçlüyüz. Diyoruz ki böyle güzel yürekler var oldukça biz kanseri de yeneriz ve 'Kansere karşı el ele' diyoruz. 'Haydi Türkiye' deyip çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizleri bugün kanser hastalarımızla tesisinde ağırlayan Nurcan Vural'a teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

16 Nisan 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara