MBD, HAMZA CEBECİ’Yİ AĞIRLADI


Darülaceze Başkanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı müşaviri Hamza Cebeci, Milli Birlik ve Düşünce Derneği'ni (MBD) ziyaret ederek "Abdülhamid Han ve Geçmişten Günümüze Darülaceze” başlıklı konferans verdi.

Konferans öncesinde Hamza Cebeci’yi ağırlayan MBDD Sakarya İl Başkanı Hayati Özsipahi ve yönetimi Hamza Cebeci’yi konuk etmekten onur duyduklarını ifade ederek hizmetleri için kendisine teşekkür etti. Program sonunda Sakarya İl Başkanı Hayati Özsipahi ve Hamza Cebeci hediyelerini takdim ettiler. Hamza Cebeci dernekten ayrılırken “Siz gençler yarınların teminatısınız Allah cc. yar ve yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı.

15 Nisan 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara