ADABİLİM’DE RESİM SERGİSİ


Adabilim Ortaokul öğrencilerinin görsel sanatlar dersindeki akrilik ve pastel boya tekniği ile yaptığı çalışmalar, okulun fuaye alanında açılan sergide görücüye çıkarıldı.

Hafta boyunca açık olacak sergi alanındaki çalışmalar, velilerin ve okulu ziyaret eden misafirlerin büyük beğenisini topladı. Sergideki resimlerin tamamı dönem boyunca öğrencilerin Görsel Sanatlar dersindeki özgün çalışmalarından oluşuyor.
Sergi ile ilgili konuşan Adabilim Okulları Görsel Sanatlar öğretmeni Ayşe Tetik “Öğrencilerimizin yeteneklerini erken yaşta keşfedebilmek adına yıl boyunca ebru, ağaç yakma, karakalem, filografi, mandala gibi birçok farklı kategoride çalışma yapıyoruz. Akrilik ve pastel boya alanında öğrencilerimiz ne kadar yetenekli olduklarını gösterdiler. Bizde bu yetenekleri bir sergi ile taçlandırmak istedik. Velilerimizin ve misafirlerimizin beğenisini kazanan sergimize ilgi duyan herkesi davet ediyoruz” dedi

13 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara