GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ


Sakarya Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü öğrencileri ve Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileri sosyal sorumluluk kapsamında, Hendek Belediyesi işbirliği ile çocuk parkına fidanlar dikip, oyun gruplarını boyadı

Hendek Yenimahalle Büyük Akkent Blokları yanındaki çocuk parkında öğrenciler ve çocuklar, parkın duvarlarındaki kötü yazıları boyayıp güzel bir görünüme kavuşturdular. Sakarya Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü öğrencileri ve Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileri, sosyal sorumluluk kapsamında Hendek Belediyesi işbirliği ile parktaki çocuklarla birlikte duvarlara yazılan yazıları ve oyun gruplarını boyayarak bakım yaptılar. Duvardaki yazılar yerini minik ellere bırakarak, daha güzel bir görünüme kavuştu. Çocukların ve gençlerin bu örnek davranışı mahalle sakinleri tarafından da takdirle karşılandı. Üniversiteli gençler yine çocuklarla beraber parka 20 adet fidan dikerek, fidanlara isimlerini yazdılar. Gençler, parkın duvarlarına çocuklarla birlikte resimler çizerek, çocukları sosyal sorumluluk bilinci konusunda bilgilendirecekler.  

12 Nisan 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara