“ADAPAZARI’NIN SORUNLARINI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yönetimi, Turnadere Mahallesi’ne ziyaret etti.

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır ve yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette heyet, mahalle sakinleri ile sohbet edip fikir alışverişinde bulundular. Büyükşehir yasası ile köy iken mahalle konumuna geldiklerini fakat bu durumunun kendilerine avantajdan çok dezavantaj olduğunu ifade eden vatandaşlar, yasa kapsamında yaşadıkları sorunları CHP'liler ile paylaştı.
İlçe Başkanı Kurtuluş, ana muhalefet partisi olarak en başında bu yasaya karşı olduklarını, kendi iktidarlarında bu durumla ilgili gerekli adımların atılacağını söyledi. Ayrıca Kurtuluş, “Yıllardır aynı zihniyet tarafından yönetilen Adapazarı’nın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Vatandaşların halen 25 yıl önceki Cumhuriyet Halk Partili belediye yönetiminden övgüyle bahsetmesinin çok manidar. İnşallah o günler tekrar yaşanacaktır, sizler daha iyi hizmetlere layıksınız. Adapazarı’nın sorunlarını birlikte çözeceğiz” dedi.

9 Nisan 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara