ÇÖZÜM MASASI’NDA MART'TA BİN 809 GÖRÜŞME


Büyükşehir Belediyesi Halkala İlişikler Şube Müdürü Taha Toplu, Çözüm Masası Birimi tarafından gerçekleştirilen Mart ayı faaliyetlerine ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu.

Sakarya Büyükşehir faaliyetleri hakkında detaylı bilgi veren Toplu, vatandaşlarımızla birlikte hareket etmeye devam edeceklerini belirtti. Halkla İlişkiler Şube Müdürü Taha Toplu, “Büyükşehir Haber Merkezi Mart ayı içerisinde bin 809 kişi ile görüştü. Çözüm Masası Birimimiz bin 352 şikayet ve istek talebinin kaydını tutarak gerekli çalışmaları başlattı. Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini anlatan 5 bin 50 broşür hemşehrilerimize dağıtıldı. 180 öğrencimiz beyazperdede birbirinden güzel fimlerle buluştu. 5 ilçeye Halkla İlişkiler İletişim Noktası kurularak vatandaşlarımızın talepleri dinlendi.
Sakarya Üniversitesi öğrencilerine Büyükşehir hizmetlerini tanıtan geziler düzenlendi. Tıp Bayramı, Kadınlar Günü ve Regaip Kandili gibi toplumumuzu ilgilendiren özel günler de unutulmadı ve vatandaşlarımıza günün anlam ve önemine uygun hediyeler dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onlarla hareket etmeye, çözümün parçası olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

6 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

CUMHURBAŞKANI HAFTA SONU ŞEHRİMİZDE

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara