ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL SORUMLULUK


Karapürçek İlçesinin son yıllardaki en başarılı okullarından Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyacı olanlara verilmek üzere gıda paketleri hazırladılar.

Toplumumuzda yardımlaşmanın önemine dikkat çeken Karapürçek Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, hazırladıkları gıda paketlerini İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim ettiler.

Karapürçek Kaymakamı Elif Nur Yaman, yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemini kavrayan öğrencileri duyarlılıklarından dolayı tebrik ederek, anlamlı yardıma katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

21 Mart 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara