“MİNİK ELLER ÜŞÜMESİN”


Öğrenciler, Okullarında ve çevrelerinde topladıkları giysi yardımlarını Azez Sınır Kampına Götürmeleri için Kızılay Sakarya Şubesi yetkililerine teslim ettiler.

YARDIM ELİ
Aykut Yiğit Ortaokulu öğrencileri sınır boyunda çadır kentlerde yaşam mücadelesi veren mülteci çocuklara yardım eli uzatmak, okulda duyarlılık oluşturmak amacıyla  “Minik Eller Üşümesin” sloganıyla okulda yardım kampanyası gerçekleştirdiler. Sakarya Kızılay İl Müdürlüğü ile ortak yürütülen kampanyada okul ve çevresinden toplanan yardımlar Kızılay Sakarya Şubesi’ne teslim edildi. Türk Kızılay’ı yardımları Azez Çadır kenti çocuklarına ulaştırmak üzere teslim aldı.

SOSYAL SORUMLULUK
Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen iyilik hareketi içinde yer alan tüm öğrencileri düzenledikleri kampanya için tebrik eden Okul Müdürü Muhterem Altın,  duyarlı davranan ailelere ve yardımları ihtiyaç sahibi mülteci çocuklara ulaştıracak Kızılay yetkililerine de teşekkür etti.

20 Mart 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara