YABANCI ÖĞRENCİLER SERDİVAN’I GEZDİ


Uluslararası Ticari Bilimler Ekonomi Öğrenciler Birliği Topluluğu AIESEC’in çalışmaları kapsamında 7 yabancı öğrenci Serdivan’ı ziyaret etti.

Üniversite öğrencileri için sosyal sorumluluk ve profesyonel staj imkanı sunan, aynı zamanda farklı ülkelerdeki genç yetenekleri buluşturan kuruluş, düzenlediği gezi kapsamında Serdivan’ı tercih etti.
Serdivan’ın tarihi ve doğal güzelliklerini gezen Mısır, Tunus, Endonezya ve Pakistan’dan gelen öğrenciler Serdivan’a hayran kaldılar. Serdivan Belediyesi yetkililerinin ve 2 Türk öğrencinin mihmandarlıklarını yaptığı grup;  Kırantepe Paraşüt Alanı, Serdivan Belediyesi Gölpark Tesisleri,  Trafik Park, Justinianus Köprüsü ve Planetaryum’da keyifli vakit geçirdiler. Özellikle Gölpark’ın manzarasını çok beğendiklerini ifade eden gençler, Gölpark ve Planetaryum’da bolca hatıra fotoğrafı çekmeyi ihmal etmedi.
Öğrenci değişim programını 6 aylık aralıklarla gerçekleştirdiklerini ifade eden AIESEC yetkilileri, Serdivan’a 3. kez öğrenci grubu getirdiklerini, her grubun ilçeden oldukça memnun ayrıldıklarını bu sebeple de öncelikli tercihlerini Serdivan’dan yana kullandıklarını belirtti.

20 Mart 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara