NECİP FAZIL KISAKÜREK ANILIYOR


İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında yapılan “Necip Fazıl Kısakürek Günleri” kapanış programı düzenleniyor.

İlim Yayma Cemiyeti tarafından 20 Mart Salı Günü Adapazarı Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek etkinlik, saat 19.30’da başlayacak. Serdar Tuncer (Sunum ve şiir), Ömer Karaoğlu (Ezgi Konseri), Mustafa Yazgan (Hatıraları), Prof. Dr. Yılmaz Daşçıoğlu (Edebi Kişiliği) yapacağı sunum ve ezgilerle değerlerimiz konuşulacak. Cemiyetten yapılan açıklamada, "Programa tüm halkımız davetlidir" denildi.

19 Mart 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara