UĞUR’DA ÇANAKKALE ZAFERİ ANILDI


Sakarya Uğur Anadolu Lisesi’nde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103.yıldönümü münasebetiyle bir program düzenlendi.

Program Çanakkale Şehitleri için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Kurucu Müdür Yavuz Müftüoğl, “Uğrunda büyük bedeller ödenen, aziz vatanımızın mevcudiyeti ve göklerde, hür bir şekilde dalgalanan şanlı bayrağımız, şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere bıraktığı kutsal emanetidir. Çanakkale Zaferinin 103.yıldönümünü kutlamanın büyük onur ve gururunu yaşamaktayız. Çanakkale Zaferi vatan ve bağımsızlık söz konusu olduğunda canı dahil bütün varlığını ortaya koyarak, yediden yetmişe birlik beraberlik duygusu ve yurt sevgisi ile kenetlenip tek yumruk halinde direnen yüce milletimizin gösterdiği destanlaşmış bir zaferdir” dedi.
Yavuz Müftüoğlu’nun konuşmasından sonra Uğur öğrencileri hazırladığı drama, şiir ve slayt gösterileri İle Çanakkale ruhunu günümüze taşıdı. İzleyenleri duygulandıran program şehitlerimize minnet duyguları ile tamamlandı.

17 Mart 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara