MUHTARLAR ANLATIYOR, İYİ PARTİ DİNLİYOR


İyi Parti Erenler İlçe Başkanlığı, “Anlat Muhtarım Dinleyelim” projesinin ikinci etabında Yenimahalle, Bağlar ve Tabakhane muhtarlarını ziyaret etti.

Erenler Yenimahalle Muhtarı ile kentsel dönüşüm sorunu hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. İyi Parti Sakarya İlçe Başkanı Şemsettin Duman, “Bu bölgede yaşadığım için bu sorunu iyi biliyorum. Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapıyoruz. İyi Parti olarak Yeni Mahalle ve Küpçüler’in kentsel dönüşümle ilgili problemlerini vatandaşları mağdur etmeden çözeceğiz” dedi.
İyi Parti Erenler Teşkilatı daha sonra, Bağlar Mahallesi’nde yıllardır muhtarlık yapan Kemalettin  Karalı’yı tebrik etti. Başkan Duman, “İyi Parti olarak yapılacak her girişimde yanınızda olacağız” dedi.
Ardından Tabakhane Mahallesi hakkında Muhtar Erol Şahin’den bilgi alan İlçe Başkanı Şemsettin Duman, muhtarlara ayrı ayrı teşekkür etti. Başkan Şemsettin Duman, yönetim kurulu arkadaşlarına “Sizlerden daha aktif çalışma bekliyorum” dedi.

16 Mart 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara