KARDEŞLERİNİ UNUTMADILAR


Şehit Ahmet Akyol İlkokulu anasınıfı öğretmenleri ve öğrencileri, ihtiyaç sahibi kardeşlerine yardımda bulundu.

Adapazarı Şehit Ahmet Akyol İlkokulu anasınıfı öğretmenleri ve anasınıfı öğrencileri, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir.” diyen bir inanca sahip olmanın şuuru ile bu zorlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemek amacıyla ihtiyaç sahibi kardeşlerine yardımda bulundu.
Okul Müdürü Tekin Ateş, minik yüreklerin böylesine anlamlı bir sosyal yardımlaşma içinde olmasının gurur verici olduğunu ifade ederek, “Sevgili öğrencilerimizi, bu güzel dayanışmayı onlara kazandıran öğretmenlerimizi ve velilerimizi yürekten kutluyorum.” dedi.

16 Mart 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara