ADATIP’TA TIP BAYRAMI COŞKUSU


Özel Adatıp Hastanesi yönetimi 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törene katıldı.

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Genel Direktörü İbrahim Dalkılınç, Başhekim Op. Dr. Osman Metin, Başhemşire Serap Ay ve Mesul Müdür Yardımcısı Uz. Dr. Gökhan Gedikli, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Demokrasi Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nda düzenlenen törene katıldı. Ardından Özel Adatıp Hastanesi’nde görev yapan tüm hekimleri tek tek ziyaret eden hastane yönetimi, bu özel ve anlamlı günü kutladı. Akşam saatlerinde ise bir kokteyl verildi.

 

15 Mart 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 98. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile açıklamada bulundu.
“ÇOCUKLARIMIZ SAĞLAM ADIMLARLA GELECEĞİ KURACAKTIR” ADAPAZARI ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR DÜNYA ÇOCUKLARI ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDE SEDAŞ’TA 23 NİSAN TARİHİ ESER OPERASYONU! ELMAS’TAN ALEMDAR’A VEDA ELİF DERİN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA NURİYE DERYAOĞLU VEFAT ETTİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PAYİDAR BAHÇE GÜZEL OLMUŞ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara