GÖNÜLLÜLER GÖNÜLLERE MİSAFİR OLUYOR


Serdivan Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen kurslarda pastacılık eğitimi alan kursiyerler, yaptıkları ürünlerle Serdivan mahalle gönüllüsü olarak evlere misafir oluyor.

Kursiyerler son olarak Meşeli, Arabacıalanı, Kazımpaşa ve Kuruçeşme mahallerini ziyaret etti. Ziyaretlerle hem hane sakinlerinin hem de kendilerinin mutlu olduğunu dile getiren kursiyerler, aldıkları eğitimleri pratiğe dökerken, bu vesileyle ilçe genelinde ziyaretler gerçekleştirdiklerini ve gönül bağı kurduklarını ifade etti.
Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, mahalle gönüllülerine katılmak isteyen herkesin Serdivan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile irtibata geçmesinin yeterli olduğu belirtildi.

22 Şubat 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

CEVAT EKŞİ BAŞARILI OLUR MU!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara